Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Видете ги мислењата без одговор
 

ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Технологија и Пронајдоци

Технологија и Пронајдоци
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
3434HP го носи елитн...
Вто Jул 13, 2010 5:20 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мобилни телефони и Телефонија

Мобилни телефони и ТелефонијаРецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
77HTC го најави Wi...
Сре Jул 14, 2010 7:31 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Програмирaње и програмски јазици

Програмирaње и програмски јазициC/C++, .NET, Java, Pascal, Delphi, VB, VC++... Дискусии, информации и помош
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Download на C++ ...
Пон Jул 12, 2010 1:26 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Оперативни системи и програми

Оперативни системи и програмиИнформации поврзани со сите оперативни системи, нови корисни програми, антивируси и сл.
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
55Nero Multimedia ...
Вто Jул 13, 2010 5:02 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хардвер

ХардверДискусии и информации околу секаков вид хардвер и новитети
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
33ATI ја претстави...
Вто Jул 13, 2010 2:08 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Веб дизајн и Графички дизајн

Веб дизајн и Графички дизајнНовости, интересни алатки, рецензии на нови страници и секакви информации во врска со web developing
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
00
Нема нови мислења

Интернет и мрежи

Интернет и мрежи
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
66САД најавуваат 2...
Вто Jул 13, 2010 5:12 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Игри

ИгриНајновите игрици, рецензии, мислења, совети...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
66Ново предизвикув...
Сре Jул 14, 2010 7:27 pm
kokta Видете го последното мислење
ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен