Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Видете ги мислењата без одговор
 

ИГРОТЕКА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Flash Игри

За сите љубители на Flash игри
89Коментар
Вто Jул 13, 2010 4:17 pm
kokta Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

VUVUZELA

VUVUZELAДосадната вувузела против главата на Марадона!!!ИГРАЈ
11Коментари
Нед Jул 11, 2010 12:13 pm
Admin Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Potty Racers 2

Potty Racers 2Летајте и истражувајте нови земји со моќно летало!!!ИГРАЈ
11Коментари
Нед Jул 11, 2010 12:14 pm
Admin Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Vuvuzela fever

Vuvuzela feverУдри го тој што свири на вувузела, но пази да не те види чуварот!!!ИГРАЈ
11Коментари
Нед Jул 11, 2010 12:15 pm
Admin Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Tombscape 2

Tombscape 2Логичка игра!!!ИГРАЈ
11Коментари
Нед Jул 11, 2010 12:15 pm
Admin Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Texas HoldEM poker

Texas HoldEM pokerДобро познатата казино игра Покер!!! За да ја играте кликнете на ИГРАЈ
12Коментар
Вто Jул 13, 2010 4:17 pm
kokta Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Sky Fighter

Sky FighterПукање со авиони!!! ИГРАЈ
11Коментар
Нед Jул 11, 2010 12:17 pm
Admin Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Crazy taxi

Crazy taxiЛуда игра со Такси!!! ИГРАЈ
11Коментари
Нед Jул 11, 2010 12:18 pm
Admin Видете го последното мислење
Пуканки Empty
 

ЗАБАВА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Хумор

Хуморомилен виц, смешни фотографии, стрипови, дозволено е се што ќе не насмее
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
37Вицови за полица...
Саб Jул 10, 2010 9:45 pm
Admin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Занимливости

Занимливости
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
2121НАСА пронајде жи...
Вто Jул 13, 2010 6:12 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Музика

Музикасе околу музиката - новости, настани, промоции...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22Веб страна за си...
Пон Jул 12, 2010 11:29 pm
kokta Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Топ листи

топ листи на Македонска и странска музика
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Антена хит парад...
Саб Jул 10, 2010 9:22 pm
Admin Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Филм

Филмрецензии на филмови, новитети, ваши предлози...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
1924Predators (2010)...
Вто Jул 13, 2010 4:58 pm
kokta Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Симнувања

нови и популарни филмови, како и класици кои би сакале да ги погледнете повторно
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
1823Predators (2010)...
Вто Jул 13, 2010 4:58 pm
kokta Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Побарувања

побарувања за секакви филмови кои неможете да ги најдете на друго место!!! Побарајте ќе се потрудиме да ги иполниме вашите барања???
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
00
Нема нови мислења

Хоби

ХобиФотографија, риболов, покер, ролерки... Кое е вашето хоби?
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
33Риболов
Вто Jул 13, 2010 2:41 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Ноќен Живот

Ноќен Животслучувања, дискотеки, препораки, критики за ноќниот живот во вашиот град
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Armin Van Buuren...
Вто Jул 13, 2010 2:33 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Уметност, Литература

Уметност, Литературасе за и околу литературата, уметноста и културата.
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22CorelDRAW книга ...
Нед Jул 11, 2010 9:51 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Читална

Читалназа сите љубители на добри книги
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
00
Пуканки Empty
 

СПОРТ

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Фудбал

Фудбалза љубителите на најпопуларниот спорт на светот
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Шпанија светски ...
Вто Jул 13, 2010 2:45 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Кошарка

КошаркаМакедонска кошарка, европски лиги, репрезентација, NBA
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
12Кошарка ?
Вто Jул 13, 2010 2:59 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Автомобилизам и мотоциклизам

Автомобилизам и мотоциклизамза љубителите на автомобилите, мотоциклизмот и авто-мото спортот
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22Летимотор!
Вто Jул 13, 2010 5:24 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Авијација

Авијацијаза оние за кои ни небото не е граница
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Летачка машина н...
Нед Jул 11, 2010 4:49 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Останати спортови

Останати спортовиРакомет, одбојка, тенис, пливање...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
55Шах
Вто Jул 13, 2010 1:25 am
kokta Видете го последното мислење
Пуканки Empty
 

СЕКОЈДНЕВНИ ДИСКУСИИ

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Општи муабети

Општи муабетиопшти муабети дневни дискусси
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
00
Нема нови мислења

Љубов и Секс

Љубов и Секспрашања, факти, табу теми и слободни размислувања
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
33Аналниот секс е ...
Вто Jул 13, 2010 3:03 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Здравје

Здравјесовети за здрав живот
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
66Вратете го добро...
Вто Jул 13, 2010 1:51 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хуманости

Хуманостибидете хумани, покажете ја вашата хуманост и помогнете
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Скопјани бараат ...
Вто Jул 13, 2010 3:05 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мистерии

Мистериипаранормални појави, парапсихологија, астрологија, астрономија, неразјаснети појави и научни објаснувања
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
33Решена мистерија...
Нед Jул 11, 2010 7:28 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Религија

Религијахристијанство, ислам, будизам...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11МОЛК НА ОМРАЗА...
Вто Jул 13, 2010 3:09 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Филозофија

Филозофија
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Ајнштајн згрешил...
Нед Jул 11, 2010 9:56 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мода

Модамодни трендови и совети за подобар изглед
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22Ќе гледаме ли ва...
Вто Jул 13, 2010 3:11 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Животни

Животнидомашни миленици, диви и питоми животни
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
44Најстарата желка...
Вто Jул 13, 2010 5:56 pm
kokta Видете го последното мислење
Пуканки Empty
 

ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Технологија и Пронајдоци

Технологија и Пронајдоци
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
3434HP го носи елитн...
Вто Jул 13, 2010 5:20 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мобилни телефони и Телефонија

Мобилни телефони и ТелефонијаРецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
77HTC го најави Wi...
Сре Jул 14, 2010 7:31 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Програмирaње и програмски јазици

Програмирaње и програмски јазициC/C++, .NET, Java, Pascal, Delphi, VB, VC++... Дискусии, информации и помош
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Download на C++ ...
Пон Jул 12, 2010 1:26 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Оперативни системи и програми

Оперативни системи и програмиИнформации поврзани со сите оперативни системи, нови корисни програми, антивируси и сл.
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
55Nero Multimedia ...
Вто Jул 13, 2010 5:02 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хардвер

ХардверДискусии и информации околу секаков вид хардвер и новитети
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
33ATI ја претстави...
Вто Jул 13, 2010 2:08 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Веб дизајн и Графички дизајн

Веб дизајн и Графички дизајнНовости, интересни алатки, рецензии на нови страници и секакви информации во врска со web developing
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
00
Нема нови мислења

Интернет и мрежи

Интернет и мрежи
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
66САД најавуваат 2...
Вто Jул 13, 2010 5:12 pm
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Игри

ИгриНајновите игрици, рецензии, мислења, совети...
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
66Ново предизвикув...
Сре Jул 14, 2010 7:27 pm
kokta Видете го последното мислење
Пуканки Empty
 

МАКЕДОНИЈА

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Историја

Историјаза македонцките работи
Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22Првиот автомобил...
Вто Jул 13, 2010 12:54 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Природни богатства

Модератори: kokta, ficmkd, Александар
22Охридско Езеро...
Вто Jул 13, 2010 3:23 am
kokta Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Факти

Модератори: kokta, ficmkd, Александар
11Десет интересни ...
Нед Jул 11, 2010 4:56 am
kokta Видете го последното мислење
Пуканки Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 168 мислења
Постојат b>12 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Александар
Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 39 во Саб Јун 10, 2023 10:53 am

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен