Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 District 9 BR.rip (2009)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

District 9 BR.rip (2009) Empty
ПишувањеПредмет: District 9 BR.rip (2009)   District 9 BR.rip (2009) EmptyЧет Jул 08, 2010 10:59 pm

District 9 BR.rip (2009) District9-2009-720pBRRip-CoverPvG13

District.9.2009.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON


IMDB.........: imdb.com/title/tt1136608/
Runtime......: 112 Min
Genre........: Action | Sci-Fi | Thriller
Size.........: 3.04 GB
Source.......: 720p.BluRay.x264-METiS
Resolution...: 1280 x 688
SA...........: BVOP: YES QPEL: NO GMC: NO
Framerate....: 23.976
Video........: 3424 Kbps
Audio........: 448 Kbps
Language.....: English
Encoder......: oZi
Subtitles....: English HARDCODED ALIEN PARTS


СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
District 9 BR.rip (2009)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: