Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Погледнете го трејлерот за „Аватар 2“

Go down 
АвторПорака
kokta
Член
Член
kokta

Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 31
Местолокација : Skopje

Погледнете го трејлерот за „Аватар 2“ Empty
ПишувањеПредмет: Погледнете го трејлерот за „Аватар 2“   Погледнете го трејлерот за „Аватар 2“ EmptyВто Jул 13, 2010 2:22 am

Епскиот спектакл кој заработи скоро две милијарди долари „Аватар“ на Џејмс Камерон, си доби свое продолжение. Поточно пародија.

Група ентузијасти под името „Hungrybeast“ направиле пародија на 3Д филмот на Камерон во кој го искористија „најдоброто“ од бројните холивудски блокбастери, па така гледачите имаат можност да препознаат и секвенци од филмовите „Форест Гамп“ и „Војна на ѕвездите“.

За три недели нивниот „треилер“ на јутјуб каналот го погледнале преку милио луѓе.
Хахахах нездрава работа Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
 
Погледнете го трејлерот за „Аватар 2“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм-
Отиди до: