Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) Empty
ПишувањеПредмет: Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)   Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) EmptyЧет Jул 08, 2010 11:05 pm

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) IceAgeDawnOfTheDinosaurs-BRRipCoverPvG13

Release.Date...: 27/09/2009
Retail.Date....: 00/00/0000
Source.........: Bluray
Video..........: XviD
Audio..........: AC3 /6 ch/
Resolution.....: 720x384
Video Bitrate..: 1 700 kbps
Audio Bitrate..: 448 kbps
Language.......: English


СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: