Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Oилен виц!!!

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! EmptyСаб Jул 10, 2010 9:38 pm

Што е H2O + H2O + H2O + H2O +H2O?
- Поплава.

_________________
Oилен виц!!! Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! EmptyСаб Jул 10, 2010 9:38 pm

*Што прави циган кога оди да чепка по контејнери?
-Пее: Шоп, шопинг, шоп, шопинг!

*Зошто петелот толку рано кукурига?
- Затоа што кога ќе се разбудат кокошките, не смее да п

_________________
Oилен виц!!! Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! EmptyСаб Jул 10, 2010 9:39 pm

Ало, дали е тоа Парламент?
-Да повелете ...
-Сакам да станам пратеник.Кој е условот за тоа?
-Ти бе будала да не си???
-Да, друго нешто треба?

_________________
Oилен виц!!! Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! EmptyСаб Jул 10, 2010 9:39 pm

Девојката го прашува дечкото :
-Зошто имаш толку големи очи?
-Затоа што сум плачел многу како мал.
-Па добро бе, што не си мочал повеќе?

_________________
Oилен виц!!! Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! EmptyСаб Jул 10, 2010 9:39 pm

Како се вика заштитникот на политичарите?
- Свети Пинокио.

_________________
Oилен виц!!! Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Sponsored content
Oилен виц!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Oилен виц!!!   Oилен виц!!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Oилен виц!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Хумор-
Отиди до: