Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Вицови за полицајци

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 32
Местолокација : Skopje

Вицови за полицајци Empty
ПишувањеПредмет: Вицови за полицајци   Вицови за полицајци EmptyСаб Jул 10, 2010 9:45 pm

Laughing

_________________
Вицови за полицајци Videogamesigs4a12c446f1
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Вицови за полицајци
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Хумор-
Отиди до: