Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Clash of the Titans 2010

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Clash of the Titans 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Clash of the Titans 2010   Clash of the Titans 2010 EmptyЧет Jул 08, 2010 7:48 pm

Clash of the Titans 2010 Clash-of-the-titans-2010-movie-poster

THEATRE DATE : 04/02/10
RELEASE DATE : 07/08/10
STORE DATE : 07/27/10
GENRE : Action | Adventure | Drama ...
RUNTiME : 1 hour 46 minutes
RATiNG : 6.0/10 28,499 votesViDEO : 765 kbps
AUDiO : 145 kbps 2ch. MP3
RESOLUTiON : 624x256 2.44:1
# DiSCS : 1

СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Clash of the Titans 2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: