Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 The Heartbreak Kid (2010)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

The Heartbreak Kid (2010) Empty
ПишувањеПредмет: The Heartbreak Kid (2010)   The Heartbreak Kid (2010) EmptyЧет Jул 08, 2010 7:53 pm

The Heartbreak Kid (2010) THK_BRPosterV2


The.Heartbreak.Kid.2007.BRRip.XviD.AC3-CRiMES

---------------------------------------------------

RELEASE iNFO:
-------------

Name.............The.Heartbreak.Kid.2007.BRRip.XviD.AC3-CRiMES
Size.............1,69GB
Video Resolution.720x304
Video Bitrate....1679 kbps
Framerate........23.976 fps
Audio............English - DD 5.1
Audio Bitrate....384 kbps
Genre............Comedy | Romance
IMDB Rating......5.9/10 (30,637 votes)
Duration.........116 min
Country..........USA
Year.............2007
Info Link........http://www.imdb.com/title/tt0408839/
Source...........Bluray 720 DTS x264-CHD

СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
The Heartbreak Kid (2010)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: