Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Everybody's Fine (2009)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Everybody's Fine (2009) Empty
ПишувањеПредмет: Everybody's Fine (2009)   Everybody's Fine (2009) EmptyЧет Jул 08, 2010 8:09 pm

Everybody's Fine (2009) Everybodys_fine

TiTLE.........[ Everybody's Fine
YEAR..........[ 2009
GENRE.........[ Drama
RUNTiME.......[ 1:39:35
iMDB RATE.....[ 7.5/10 (1,220 votes)
FXG RATE......[ 8.0/10 (2 votes)
iMDB URL......[ http://www.imdb.com/title/tt0780511/


AUDiO.........[ MP3 48000Hz 128 kb/s CBR (2 chnls)
LANGUAGE......[ English
ViDEO.........[ 845 kbps XviD 23.976 FPS
RESOLUTiON....[ 704 x 288
DAR...........[ 2.444 (22:9)
QUALiTY FRAME.[ 0.174
SUBS..........[ English
SiZE..........[ 699 MB
SOURCE........[ NTSC DVD

СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Everybody's Fine (2009)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: