Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 500.000 денари за најдобрата Android™ апликација

Go down 
АвторПорака
kokta
Член
Член
kokta


Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 34
Местолокација : Skopje

500.000 денари за најдобрата Android™ апликација Empty
ПишувањеПредмет: 500.000 денари за најдобрата Android™ апликација   500.000 денари за најдобрата Android™ апликација EmptyПон Jул 12, 2010 10:23 pm

Учествувај во Vip Android™ Предизвик – првиот македонски натпревар за најдобра апликација за смарт телефони на Android™ платформа и освој 500.000 денари. Сите учесници чии апликации ќе бидат одобрени од Android Market™ ќе добијат HTC Tattoo.

Натпреварот е започнат и можеш да се регистрираш најдоцна до 30.6.2010. Учествувај и искористи ја можноста твојата апликација да биде дел од сите HTC телефони во Vip.

Повеќе информации на www.android.vip.mk
500.000 денари за најдобрата Android™ апликација Android%20challenge_telefoni-02%20-%20Copy
Вратете се на почетокот Go down
 
500.000 денари за најдобрата Android™ апликација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Android телевизор

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА :: Мобилни телефони и Телефонија-
Отиди до: