Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Circle of Pain BRrip (2010)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

Circle of Pain BRrip (2010) Empty
ПишувањеПредмет: Circle of Pain BRrip (2010)   Circle of Pain BRrip (2010) EmptyЧет Jул 08, 2010 10:42 pm

Circle of Pain BRrip (2010) Painxaxaposter

Basic Information
-----------------
Container.......: AVI
Size............: 2.17 GB
Duration........: 1hr 28mn
Overall.Bitrate.: 3514 Kbps
Framerate.......: 23.976 Fps
Subs.Included...: N/A
Sample.Included.: YES
Burn.Tested.....: YES
Release.Date....: 06/17/2010

Video Information
-----------------
Video.Format....: XviD
Video.Bitrate...: 3054 Kbps
Dimensions......: 1280x720
Aspect.Ratio....: 16/9

Audio Information
-----------------
Audio.Format....: AC3
Audio.Bitrate...: 448 Kbps
Channels........: 6
Language........: English

Movie Information
-----------------
Release.Year....: 2010
Genre...........: Action
IMDB............: http://www.imdb.com/title/tt1541664/
Trailer.........: http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3658155801

СИМНЕТЕ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Circle of Pain BRrip (2010)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: