Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Lt Brush – додаток за мрзливи студенти

Go down 
АвторПорака
kokta
Член
Член
kokta

Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 31
Местолокација : Skopje

Lt Brush – додаток за мрзливи студенти Empty
ПишувањеПредмет: Lt Brush – додаток за мрзливи студенти   Lt Brush – додаток за мрзливи студенти EmptyПон Jул 12, 2010 10:31 pm

Сега студентите можат слободно да спијат на предавања. Уредот Lt Brush на мрзливите студенти им обезбедува идеален начин на фаќање белешки. Во направата има вградено камера и необичен скенер кој ги скенира објаснувањата на табла.
Lt Brush – додаток за мрзливи студенти Lt-brush-records-lectures-students-gadget-01Lt Brush – додаток за мрзливи студенти Lt-brush_03_5lLwl_17621
Вратете се на почетокот Go down
 
Lt Brush – додаток за мрзливи студенти
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА :: Технологија и Пронајдоци-
Отиди до: