Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Глувче со 18 копчиња

Go down 
АвторПорака
kokta
Член
Член
kokta

Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 31
Местолокација : Skopje

Глувче со 18 копчиња Empty
ПишувањеПредмет: Глувче со 18 копчиња   Глувче со 18 копчиња EmptyПон Jул 12, 2010 10:40 pm

Глувче со 18 копчиња Warmouse
Во соработка со заедницата OpenOffice.org, компанијата WarMouse произведе OpenOfficeMouse. Ова глувче има 18 копчиња и е дизајнирано да ја зголеми продуктивноста на корисникот кога работи со Open Office апликациите како Writer и Calc. OpenOfficeMouse работи на Windows, Linux и Mac. Има 3 типа на копчиња: Key, Keypress, и Macro, како и 512К флеш меморија.
Вратете се на почетокот Go down
 
Глувче со 18 копчиња
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА :: Хардвер-
Отиди до: