Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации

Go down 
АвторПорака
kokta
Член
Член
kokta

Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 31
Местолокација : Skopje

Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации Empty
ПишувањеПредмет: Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации   Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации EmptyПон Jул 12, 2010 11:02 pm

Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации Stainless-steel-portable-pen-projector-01
Бизнис презентации, без сомнение, се поттик кога се поткрепени со проекции. Слики, графики и фигури се направени полесно да се објасни и да го разбереме презентерот. Смислено од мексиканскиот дизајнер Едгар Наваро, на "Пренослив Pen проектор" е паметен уред за проекција кој го подготвува корисникот за инстант презентации. Претставувајќи го со тело со нерѓосувачки челик, пенкалото проектор користи LED систем и работи безжично преку Bluetooth. Wi-Fi проектор, исто така осетлив на допир за да се прилагоди и да се фокусира на проекцијата со минимална грижа. Преносливиот пенкало проектор не само што ја прави вашата презентација ефективна, исто така го истакнува вашиот стил и елеганција.
Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации Stainless-steel-portable-pen-projector-02
Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации Stainless-steel-portable-pen-projector-03
Вратете се на почетокот Go down
 
Нерѓосувачки челик Portable Pen проектор вe подготвува за инстант Презентации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ИНФОРМАТИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА :: Технологија и Пронајдоци-
Отиди до: