Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 The Losers BR.RIP (2010)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
Администратор


Број на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 31
Местолокација : Skopje

The Losers BR.RIP (2010) Empty
ПишувањеПредмет: The Losers BR.RIP (2010)   The Losers BR.RIP (2010) EmptyЧет Jул 08, 2010 10:49 pm

The Losers BR.RIP (2010) The_Losers_2010_BRRip_XviD_AC3-KiNGS

The.Losers.2010.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON

IMDB.........: imdb.com/title/tt0480255/
Runtime......: 97 Min
Genre........: Action | Adventure | Crime |
Size.........: 1.45 GB
Source.......: 720p.Bluray.DTS.x264-CHD
Resolution...: 720x304
SA...........: BVOP: YES QPEL: NO GMC: NO
Framerate....: 23.976 NTSC
Video........: 1751 Kbps
Audio........: 384 Kbps
Language.....: English
Encoder......: DjDayV
Subtitles....: English

СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
The Losers BR.RIP (2010)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: