Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Коментар

Go down 
2 posters
АвторПорака
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 34
Местолокација : Skopje

Коментар Empty
ПишувањеПредмет: Коментар   Коментар EmptyНед Jул 11, 2010 12:16 pm

Дискусија и коментари за играта!!!
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
kokta
Член
Член
kokta


Број на мислења : 135
Join date : 2009-10-12
Age : 34
Местолокација : Skopje

Коментар Empty
ПишувањеПредмет: Re: Коментар   Коментар EmptyВто Jул 13, 2010 4:17 pm

Играта е топ!
Вратете се на почетокот Go down
 
Коментар
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Коментар

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ИГРОТЕКА :: Flash Игри :: Texas HoldEM poker-
Отиди до: