Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Добродојдовте, тимот на Пуканки ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ќе можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Пуканки
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Информативен форум
 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Cop Out DVDRIP (2010)

Go down 
АвторПорака
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 34
Местолокација : Skopje

Cop Out   DVDRIP  (2010) Empty
ПишувањеПредмет: Cop Out DVDRIP (2010)   Cop Out   DVDRIP  (2010) EmptyЧет Jул 08, 2010 8:27 pm

Cop Out   DVDRIP  (2010) Cop_out


RELEASE DATE...: 02/07/10
SOURCE.........: DVD Retail
RUNTiME........: 01:47:28
ViDEO.CODEC....: XviD
ViDEO.BiTRATE..: 1434 kbps
RESOLUTiON.....: 720x304
FPS............: 23.976
AUDiO.CODEC....: AC3 6CH
AUDiO.BiTRATE..: 384 kbps
AUDIO.LANGUAGE.: English

СИМНИ ТОРЕНТ
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
Admin
Администратор
АдминистраторБрој на мислења : 39
Join date : 2009-09-28
Age : 34
Местолокација : Skopje

Cop Out   DVDRIP  (2010) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Cop Out DVDRIP (2010)   Cop Out   DVDRIP  (2010) EmptyЧет Jул 08, 2010 8:28 pm

..........
Вратете се на почетокот Go down
https://pukanki.forummk.com
 
Cop Out DVDRIP (2010)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Evolusi KL Drift 2 dvdrip (2010)
» The Heartbreak Kid (2010)
» The Losers BR.RIP (2010)
» Grown Ups 2010
» The Last Airbender (2010)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пуканки :: ЗАБАВА :: Филм :: Симнувања-
Отиди до: